Про Інкотермс® 2010

Incoterms2010 logo360x70Редакція правил 2010 року, прийнята МТП, - "Incoterms® 2010 Правила ICC з використання термінів для внутрішньої та міжнародної торгівліприйняті" вступила в дію з 1 січня 2011 року.

Замовити Інкотермс® 2010

Правила Incoterms® 2010 враховували постійне збільшення числа вільних економічних зон, широке використання і застосування електронних документів, підвищення вимог до питань безпеки, зміни в практиці перевезень.

Incoterms® 2010 оновили опис базисів поставки і зменшили їх загальну кількість з 13 до 11, а також запропонували більш просте і зрозуміле для користувачів викладення всіх термінів. Це було досягнуто шляхом введення двох нових правил, які можуть застосовуватися незалежно від узгодженого виду транспорту - DAT (Поставка на терміналі) і DAP (Поставка в місці) - замість правил Інкотермс-2000 DAF, DES, DEQ і DDU.

Incoterms® 2010 - Це перша редакція правил Інкотермс, в яких посилання на продавців і покупців зроблені гендерно нейтрально. При цьому введено в дію два нові терміни які можуть застосовуватися незалежно від узгодженого виду транспорту - DAT (поставка на терміналі) і DAP (поставка в місці).

Публікація Правила Інкотермс® 2010 крім 11 правил, включають:

  • розширені рекомендації, створені для того, щоб допомогти користувачам раціонально вибрати конкретне правило для кожної угоди;
  • нову класифікацію, яка покликана допомогти у виборі найбільш підходящих правил в залежності від виду транспорту;
  • рекомендації по використанню електронних процедур;
  • удосконалення вимог щодо інформації про безпеку;
  • рекомендації по використанню Incoterms® 2010 року під внутрішню торгівлю.