Торгова марка

«Incoterms» і логотипи Incoterms® 2010 та Incoterms® 2020 є торговими марками Міжнародної торгової палати.

Incoterms2010 logo360x70Incoterms2010 logo360x70

Правильне використання правил Incoterms® має важливе значення для встановлення правової впевненості, на якій грунтується взаємна довіра ділових партнерів. Поряд з тим, що МТП заохочує використання правил Incoterms® сторонами договорів купівлі-продажу, вона досить ретельно захищає торгову марку (знак для товарів і послуг) Incoterms® для того, щоб забезпечити однакове застосування і правильність використання цих правил.

 «Incoterms» не є загальною назвою міжнародних торгових термінів, в той же час цей логотип є торговою маркою, що використовується для позначення правил, розроблених МТП.

Важливо знати, що Incoterms не є загальною назвою для будь-яких міжнародних торгових термінів, але є торговою маркою, що використовується для брендування Правил, розроблених МТП. МТП зареєструвала в усьому світі торгову марку Incoterms, а логотипи Incoterms® 2010 Incoterms® 2020 захищені як авторським правом, так і правами на торгову марку.

МТП захищає назву «Incoterms» і логотипи як знаки для товарів і послуг. Це робиться для того, щоб допомогти діловому співтовариству ідентифікувати офіційні і автентичні продукти, а також послуги МТП, які безпосередньо пов'язані з правилами Incoterms®.

Несанкціоноване використання торгової марки «Incoterms» або логотипу Incoterms®, порушує права Міжнародної торгової палати.

Використання торгової марки «Incoterms» для посилання на правила Incoterms® здійснюється з дотриманням таких вимог:

  1. Поруч з торговим знаком «Incoterms» завжди використовується символ ®, наприклад: правила Incoterms® 2010. Цей символ вказує, що «Incoterms» є зареєстрованою торговою маркою.
  2. При посиланні на торгову марку «Incoterms», що належить МТП, необхідно робити позначку про право власності на цю торговельну марку. Посилання на торгову марку можуть здійснюватися, наприклад, як примітка на сторінці документа (книги, посібники, презентації, програми семінару або рекламних матеріалах, проспектах) або внизу веб-сторінки і т.д.
  3. Торгову марку «Incoterms» можна використовувати тільки для посилання на Інкотермс МТП і інші продукти і послуги Інкотермс МТП.
  4. У тексті «Інкотермс» слід вживати як прикметник, а не як іменник.
  5. Завжди використовуйте Інкотермс® або ІНКОТЕРМС®.
  6. Не можна вживати Інкотермс® з малої літери або без букви «с» в кінці слова (інкотермс чи Інкотерм).
  7. Будь-який окремий термін з Інкотермс® слід позначати як «правило Інкотермс®», а не «Інкотермс».
  8. Будь-яке використання торгової марки «Incoterms» по відношенню до продуктів і послуг, які не мають відношення до МТП, можливо тільки при наявності дозволу МТП.
  9. Більше інформації про правильне використання торгової марки Incoterms®   можна знайти на сайті МТП.