Будь ласка, уважно прочитайте праила використання і надання послуг замовлення товарів на сайті «Інкотермс в Україні».

1. Угода з умовами використання

Користуючись сайтом «Інкотермс в Україні», за адресою www.incoterms.zed.ua, (далі - Сайт), зареєстрований клієнт (далі - клієнт) або відвідувач сайту погоджується з викладеними нижче умовами використання, з усім тим, що стосується товарів, послуг та інформації, які надаються через цей сайт. У разі, якщо клієнт або відвідувач Сайту не згоден з викладеними нижче, він має право не користуватися цим Сайтом.

2. Обмеження на використання матеріалів

Авторські права на матеріали та контент (фотографії товарів, тексти, пояснення та інші дані) розміщені на Сайті належать власникам і/або постачальникам, виробникам, партнерам. Ні які матеріали, розміщені на цьому Сайті, НЕ МОЖУТЬ бути скопійовані, відтворені, перевидані, збережені, передані або поширені несанкціонованим способом. Будь-яке несанкціоноване використання матеріалів Сайту веде до порушення чинного Закону України «Про авторське право і суміжні права» та інших законів і нормативно-правових актів, які охороняють інтелектуальну власність.

Торгові марки (знаки на товари і послуги), сервісні знаки та логотипи (далі - торгові знаки), які в тому чи іншому вигляді представлені на Сайті, належать власникам цих торгових знаків. Ніщо з того, що представлено на Сайті, не може бути трактовано як пряма або опосередкована передача та/або відмова від прав на використання торгового знака.

3. Конфіденційність. Персональна інформація

Сайт оберігає конфіденційність кожного клієнта або відвідувача. Сайт не збирає і не зберігає ніякої персональної інформації, як-то ім'я, прізвище, адресу, номери телефонів, адреса електронної пошти, до тих пір, поки клієнт або відвідувач сам добровільно не надасть таку. Якщо ця інформація була надана клієнтом або відвідувачем, то Сайт залишає за собою право зберігати її, обробляти і використовувати з метою поліпшення сервісу і кращого задоволення потреб і потреб клієнта (наприклад: підписка на розсилку новин з сайту, участь в форумах, опитуваннях, проведених на сайті, коментірованіе статей і ін.). Якщо клієнт бажає змінити або видалити добровільно передану персональну інформацію, він може зробити це, скориставшись відповідним розділом сайту «Мої дані»  або зв'язавшись з адміністратором сайту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4. Редагування, видалення і зміни

Сайт залишає за собою право на редагування, видалення і публікацію на своїх сторінках будь-якої інформації, яка не суперечить чинному законодавству України, а також на видалення і додавання будь-яких товарів і/або послуг. Сайт може змінити один або всі розділи, категорії, властивості за власним бажанням і без попереднього сповіщення. Зміни, внесені в ці Умови, вступають в силу з моменту публікації на Сайті.